Harika Haftalar

Harika Haftalar

By Domus Technica

  • Category: Health & Fitness
  • Release Date: 2015-03-05
  • Current Version: 7.2.1
  • Adult Rating: 17+
  • File Size: 36.51 MB
  • Developer: Domus Technica
  • Compatibility: Android, iOS 9.3
Score: 4.5
4.5
From 6 Ratings

Description

Dünya çapında çok satan Harika Haftalar bebek uygulaması, bebeğinizin zihinsel gelişimine dair size özel haftalık bir takvimdir ve bebeğinizin sıçramaları, ilerlemeleri ve mızmızlık dönemleri hakkında bilgi verir. DÜNYA ÇAPINDA EN İYİ UYGULAMA ============================= - Anneler İçin En Havalı Uygulama Ödülü - Şimdiye Kadarki En İyi Uygulama Ödülleri 2013 & 2014 (Sağlık & Fitness) - Tüketicilerin Seçimi & Mumli Altın Ödülü - AppRx Ödülleri İlk 10 Çocuk Sağlığı Uygulaması listesine giriş - NHS (UK) - Ebeveynler için en iyi uygulamalar listesine giriş - Avustralya, Birleşik Krallık, Hollanda ve daha pek çok ülkede Apple'ın '2016 Yılının En İyileri' ilk 10 listesine giriş - Dünyanın pek çok ülkesinde sağlık ve fitness alanında ilk 25 uygulama listesine giriş ÖNEMLİ ÖZELLİKLER ============================= Bebeğinizin zihinsel gelişimini takip edin Bebeğinizin sıçramaları, zıplamaları ve mızmızlık dönemleri hakkında bilgi edinin Çok satan Harika Haftalar kitabını doğrudan uygulamanın içinden okuyun Çeşitli konularda notlar alın Bu uygulamayı, Harika Haftalar'ın sıçrama takviminin taşınabilir pratik bir versiyonu olarak düşünün. Kitapta bebeğinizin geçtiği inanılmaz gelişim aşamaları derinlemesine ve kolay anlaşılır terimlerle açıklanırken, uygulama bebeğinizin (ilk 20 aydaki) zihinsel gelişimini takip etmeniz için mükemmel bir sıçrama takvimi görevi görüyor. Bebeğinizin zihninde neler olup bittiğini öğrenerek sıçramaları daha kolay yapmasına yardımcı olabilir ve gelişimini destekleyebilirsiniz. Harika Haftalar yeni ebeveynlere yardımcı olmak için:
 
 - Bebeğiniz zihinsel gelişiminde bir sıçrama yaptığında bunu takvimde gösterir
 - Bebeğinizin bu zihinsel sıçramanın ardından neleri anlayabileceğini ve öğrenebileceğini anlatır 
 - Bebeğinizin bu sıçramanın ardından neler yapabileceğini söyler 
 - Bebeğinize yardımcı olmak için neler yapabileceğinizi açıklar
 
 Bu uygulama ayrıca yeni ebeveynler için pratik bir anımsatıcıdır; bebeğin beyninin değiştiği veya "sıçrama yaptığı" zamanları, bebeğin zihinsel gelişiminde önemli bir ilerleme kaydettiği zamanları ve bebeğin çevresindeki dünyayı algılama biçiminde önemli bir değişikliğe neden olan ileriye yönelik her bir adımı size bildirir. Sıçramalar çok hızlı geldikleri için "yeni dünya" ve yeni beceriler kimi zaman bebek açısından korkutucu olabilir ve gelişim kendini uyku sorunları, iştahsızlık, ağlama, ilgi açlığı ve huysuzluk gibi biçimlerde göstererek anne ve babaları yorabilir ve sinirlendirebilir.
 Uluslararası uzmanların dilinden Harika Haftalar: "Bu, bebeğin ilk bir buçuk yılı için son derece pratik ve eğlenceli bir rehber. van de Rijt ve Plooij, bebeklerin gelişimiyle ilgili olarak kendi kitabım Touchpoints'te de (Perseus Books Group) değindiğim hassas zamanları çok güzel gözlemleyip ele almış. Yazarların gözlemleri ve pratik önerileri muhteşem."
 -T. Berry Brazelton, M.D., fahri profesör, Harvard Medical School
 
 "Bebekler ve çocuklarla ilgilenen herkes Harika Haftalar'ı okumalı. Bu kitap sayesinde ebeveynler çocukların büyümesi, gelişimi, davranış değişiklikleri ve duygusal tepkileri hakkında normalde fark edemeyecekleri ya da üzücü ve tedirgin edici bulacakları noktaları öğrenebilirler."
 -Catherine Snow, Ph.D., Shattuck Eğitim Profesörü, Harvard Graduate School of Education
 
 Feragatname:
 
Bu uygulama büyük bir özen gösterilerek geliştirilmiştir. Yine de işbu uygulamadaki yanlışlıklardan veya ihmallerden kaynaklanan zararlardan geliştirici ya da yazar sorumlu tutulamaz.

Screenshots

keyboard_arrow_up